فروش بادام
خانه / بادام زمینی ریز / فروش بادام زمینی ریز با قیمت مناسب در گیلان

فروش بادام زمینی ریز با قیمت مناسب در گیلان

فروش بادام زمینی ریز در بسته بندی های مختلف و همچنین با کیفیت های متفاوت هم اکنون در شرکت ما و از طریق همین سایت امکان پذیر می باشد. چنانچه به دنبال خرید یک بادام زمینی ریز و با کیفیت برای مصارف مختلف خود باشید کافیست با ما در ارتباط باشید.

بادام زمینی ریز چیست؟

در تولید بادام زمینی این مسئله بسیار عادی است درصدی از محصول تولید شده تفاوت های بسیاری محصول اصلی داشته باشد. در بسیاری از محصولات کشاورزی که همه ساله تولید و روانه بازار می‌شوند، ضایعات و یا محصولات جانبی اجتناب ناپذیر می باشد. یکی از این محصولات که به خودی خود دارای ضایعات بسیار در تولید خود می باشد بادام زمینی بوده است اما بسیاری از این ضایعات در فرآیند تولید دوباره به چرخه مصرف باز می‌گردد.

فروش بادام زمینی ریز

یکی از ناخالصی هایی که در حین تولید یک بادام زمینی درجه یک و بو داده از محصول جدا می شود بادام زمینی هایی با سایز های پایین تر و به اصطلاح ریز در محصول اصلی می باشد. این بادام زمینی در بین مصرف‌کنندگان جایگاه ویژه ای دارد و در موارد بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد.

موارد استفاده بادام زمینی ریز

به دلیل طعم بسیار مناسب بادام زمینی و شباهت آن به سایر مغز دانه ها مانند مغز گردو این محصول در بسیاری از محصولات دیگر ترکیب شده و مورد استفاده قرار می گیرد. از مصارف مورد استفاده بادام زمینی ریز در صنعت می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • بادام زمینی ریز استفاده در آجیل و خشکبار
 • استفاده بادام ریز در صنعت کره گیری
 • استفاده بادام ریز در خلال های بادام زمینی
 • استفاده در بسیاری از محصولات غذایی همچون زیتون
 • استفاده بادام ریز در تولید پودر بادام زمینی
 • استفاده بادام زمینی ریز در تولید روغن بادام
 • استفاده بادام ریز برای خوراک دام و طیور

همانگونه که مشاهده می کنید مصارف بسیاری برای بادام زمینی نیز وجود دارد اما تولید این محصول بسیار کمتر از تقاضای آن در بازار می باشد به همین جهت گاهاً برای تهیه این محصول مشتریان به مشکل بر می خورند.

فروش بادام زمینی ریز

تولید و فروش بادام زمینی ریز در گیلان

یکی از بزرگترین تولید کنندگان بادام زمینی استان گیلان می باشد به همین جهت می‌تواند تولید بادام زمینی ریز بسیار بیشتری نسبت به سایر استان‌ها داشته باشد. بادام زمینی های ریز تولید شده در استان گیلان عموماً به چند روش تهیه و روانی بازار می‌شود.

 1. بادام ریز برشته
 2. بادام ریز خام
 3. بادام ریز بدون پوست
 4. بادام ریز برشته بدون نمک

همانطور که مشاهده می کنید بادام زمینی های تولید شده به صورت ریز در موارد محدودی عرضه می گردد و  و این به خاطر تولید کم محصول بسیار پر طرفدار می باشد.

فروش بادام زمینی ریز

فروش بادام زمینی ریز با قیمت مناسب

بادام زمینی های تولید شده در شهرهای شمالی و به خصوص استان گیلان  از چهار نوع اصلی بادام زمینی تشکیل شده در کشور بوده است و این بادام ها به صورت ریز نیز روانه بازار می گردند.

 1. بادام ریز آستانه اشرفیه
 2. بادام ریز پارس آباد
 3. بادام ریز مینو دشت
 4. بادام ریز بذر ترکی پارس آباد

چنانچه قصد خریدو فروش بادام‌ زمینی ریز را دارید پیشنهاد می‌کنیم ابتدا با مشاورین ما در ارتباط باشید.

منبع: بادام زمینی ایران

مطلب پیشنهادی

خرید بادام زمینی برشته گیلان

اگر ه دنبال خرید یک بادام زمینی باکیفیت و مرغوب میباشید باید به دنبال بادام …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *