فروش بادام
خانه / بادام زمینی برشته / خرید عمده بادام زمینی درجه یک برشته با قیمت مناسب

خرید عمده بادام زمینی درجه یک برشته با قیمت مناسب

برای خرید عمده بادام زمینی درجه یک شما می توانید با مشاورین ما در تماس باشید تا بهترین بادام زمینی های تولید شده و برشته شده در شمال کشور را به شما معرفی و سپس با قیمت های بسیار مناسب به دستتان برسانیم. چنانچه از بادام های ایرانی هیچ گونه اطلاعاتی ندارید می توانید با ما در تماس باشید.

بادام زمینی برشته قیمت مناسب کدام است؟

خرید عمده بادام زمینی
خرید عمده بادام زمینی

در کشور ما انواع مختلفی از بادام زمینی ها توسط کوره داران و تولید کنندگان آجیل و خشکبار تولید میشود. این در حالی است که عموماً بادام زمینی های تولیدی به دو نوع داخلی و خارجی تقسیم بندی می گردند. بادام زمینی های ایرانی دارای کیفیت ها و همچنین قیمت های بسیار بالاتری نسبت به سایرین می باشد و از این جهت برای استفاده در آجیل و خشکبار بسیار مناسب می باشد. برای اینکه بتوانید بادام زمینی درجه یک برشته را به صورت عمده خرید نمایید ابتدا از کیفیت مطلوب خودتان اطمینان حاصل فرمایید.

انواع بادام زمینی های برشته موجود در بازار

در تقسیم بندی انواع بادام زمینی های برشته موجود در بازرا همان گونه که در قبل گفته ایم به دو نوع عمده بادام های داخلی و بادام های خارجی تقسیم بندی می گردند. اما کیفیت های این دو نوع بادام بسیار با یکدیگر متفاوت می باشند. با هم انواع بادام های داخلی و خارجی تولید شده در شمال را برسی می نماییم.

بادام زمینی برشته ایرانی

 1. بادام زمینی برشته آستانه اشرفیه
 2. بادام زمینی برشته پارس آباد
 3. بادام زمینی برشته مینو دشت
 4. بادام زمینی برشته جنوب
 5. بادام زمینی برشته خلخال

انواع بادام زمینی های خارجی

 1. بادام زمینی برشته عراقی
 2. بادام زمینی برشته چینی
 3. بادام زمینی برشته سودانی
 4. بادام زمینی برشته هندی
 5. بادام زمینی برشته ترکی
 6. بادام زمینی برشته مصری
 7. بادام زمینی برشته ازبک

فروش ویژه بادام برشته

فروش ویژه بادام برشته

اگر مایل به خرید بادام زمینی برشته با قیمت مناسب را دارید می توانید با ما در تماس باشید و از قیمت های استثنایی ما استفاده نمایید.

کدام بادام زمینی های برشته دارای قیمت مناسب تری هستند؟

اگر بخواهیم از بابت قیمت بادام های این محصولات را با یکدیگر مقایسه نماییم میتوان گفت که تمام بادام های خارجی برشته شده در کشور ما دارای قیمت های بسیار مناسب تری نسبت به بادام های داخلی می باشند. این در حالی است که شما کیفیت این بادام ها را با هم مقایسه نکنید. اما در بین بادام های خارجی برشته شده در کشور بادام چینی قیمت بسیار پاین تری دارد و در اواخر سال ۹۷ با قیمت ۲۴۰۰۰ تومان ارزان ترین بادام برشته کشور لقب داشته است.

خرید عمده بادام زمینی
خرید عمده بادام زمینی

خرید عمده بادام زمینی برشته

شرکت ما همه ساله با تولید بادام زمینی باکیفیت و برشته در شمال کشور می توانیم نیاز بسیاری از مصرف کنندگان بادام برشته را به این محصول برطرف سازیم. از سوی دیگر با سفارش تولید بادام های خارجی می توانیم نیاز بسیاری از شرکت ها را به خرید عمده بادام زمینی برشته را در کمترین زمان برطرف سازیم و از کیفیت محصولات تولید شده نیز، مشتریان را مطمین نماییم. شما از هم اکنون برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع بادام زمینی های برشته تولید شده در شمال و همچنین کسب قیمت این محصول در کوتاه ترین زمان می توانید با ما در تماس باشید.

مطلب پیشنهادی

فروش بادام زمینی تازه

فروش بادام زمینی تازه برشته ودرجه یک آستانه اشرفیه

فروش بادام زمینی تازه و درجه یک در شمال کشور در شب های عید بسیار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *