فروش بادام
خانه / بادام زمینی تازه / تولید بادام زمینی ۹۸تازه به صورت عمده با قیمت مناسب

تولید بادام زمینی ۹۸تازه به صورت عمده با قیمت مناسب

با تولید بادام زمینی ۹۸ بازار بادام زمینی در این استان بیشتر شده و برای خرید این محصول مشتریان زیادی آماده خرید نیز می باشند. بادام زمینی تولید شده در سال ۹۸ می تواند از لحاظ قیمت متفاوت با بادام های سال قبل باشد و آن هم به دلیل تغییرات بسیار در قیمت های بازار می باشد. برای دریافت قیمت های روز با ما در تماس باشید.

تولید بادام زمینی ۹۸ از چه زمانی آغاز می گردد

تولید بادام زمینی 98
 

بادام زمینی با آغاز فصل پاییز روانه بازار می گردد و شما می توانید بادام زمینی های مختلفی را در بازار تهیه و خریداری نمایید. البته هستند بادام زمینی هایی که در فصول مختلف به غیر از پاییز در بازار عرضه شوند اما عمده بادام زمینی کشور که برای صادرات مناسب باشد در این فصل در بازار موجود است و شما می توانید با قیمت مناسب آن را خریداری نمایید. یکی از بادام های مورد نیاز برای بازار های داخلی و صادراتی بادام های پوست کنده است که باید در کارگاه تولیدی فراوری شده و روانه بازار گردد.

کدام بادام زمینی ها مناسب برای مصارف مختلف می باشند

بسیاری از مشتریان خرید عمده بادام زمینی عموماً بادام زمینی را به اسم آستانه اشرفیه می شناسند. از آنجایی که این بادام از کیفیت بسیار مناسبی برخورد دار است و یکی از بهترین بادام زمینی های تولید شده در کشور است اما هستند بادام هایی که شما می توانید خرید و استفاده نمایید.

 1. بادام زمینی آستانه اشرفیه
 2. بادام زمینی پارس آباد
 3. بادام زمینی مینو دشت
 4. بادام زمینی خلخال
 5. بادام زمینی جنوب
 6. بادام زمینی کرمانشاه
تولید بادام زمینی 98
تولید بادام زمینی ۹۸

قیمت های بادام زمینی در سال ۹۸

با توجه به اینکه در سال های اخیر دارای تورم بالایی در کشور بوده ایم احتمال افزایش قیمت انواع بادام زمینی ها در سال ۹۸ خواهیم بود. اما برای اینکه شما بتوانید بادام های تولید شده در سال ۹۸ را با قیمت های مناسب تر خریداری نمایید. برای کسب اطلاعات لازم در مورد انواع بادام زمینی کافیست با ما در تماس باشید تا با قیمت روز انواع بادام زمینی ها و همچنین اطلاع از کیفیت انواع بادام زمینی ها کافیست با ما در تماس باشید.

چه نوع بادام زمینی هایی در بازار در سال ۹۸ تولید می گردند؟

بادام زمینی ها در بازار دارای مصارف متنوعی هستند از این رو کارگاه های تولیدی آنها را با کیفیت های متنوع تولید و روانه بازار می نمایند. از انواع مختلف بادام های موجود در بازار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بادام زمینی با غلاف
 • بادام زمینی بدون غلاف
 • بادام زمینی بدون پوست
 • بادام زمینی برشته با غلاف
 • بادام زمینی برشته بدون غلاف
 • بادام زمینی ریز خام
 • بادام زمینی ریز برشته
برای خرید بادام زمینی با همراه باشید

خرید بادام زمینی ۹۸

بری خرید یک بادام زمینی باکیفیت و درجه یک می توانید با مراجعه به سایت ما و همچنین با تماس مستقیم با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بهترین بادام زمینی ها را شناسایی و سپس به راحتی خریداری نمایید. شما در ابتدای فصل برداشت بادام زمینی می توانید با مراجعه به سایت ما از قیمت های روز بادام زمینی مطلع و بعد از در یافت قیمت خرید بادام را تجربه نمایید. برای کسب اطلاعات لازم می توانید از هم اکنون با ما در تماس باشید.

 

مطلب پیشنهادی

فروش بادام زمینی تازه آستانه

یکی از بهترین و خوشمزه ترین بادام زمینی های تولید شده در کشور بادام زمینی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *