فروش بادام
خانه / بادام زمینی چینی / خرید بادام زمینی چینی تازه ۲۰۱۹ در شرکت اسپارود با قیمت مناسب

خرید بادام زمینی چینی تازه ۲۰۱۹ در شرکت اسپارود با قیمت مناسب

خرید بادام زمینی چینی
خرید بادام زمینی چینی

یکی از محصولاتی که چند سالی است در کشور ما فروش آن رونق بسیاری گرفته اس بادام زمینی چینی می باشد. خرید بادام زمینی چینی می تواند نیاز بسیاری از صنایع را به تامین بادام برطرف سازد از این رو برای مشتریان بسیار مهم می باشد که بادام زمینی چینی تازه و با کیفیتی را با قیمت مناسب تهیه نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها با ما همراه باشید.

بادام زمینی های خارجی موجود در کشور را بشناسید

در کشور ما به دلیل تامین نشدن بادام زمینی مورد نیاز صنایع بزرگ همه ساله حجم بسیاری از بادام زمینی وارد کشور می شود. به همین جهت شما انواع مختلفی از بادام زمینی را در بازار های خرده فروشی و همچنین بازار های عمده مشاهده می نمایید. این حجم از واردات دلایل بسیار متنوعی دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد. اما نکته مهم در مورد کیفیت و تازگی بادام زمینی های خارجی می باشد که باید حتماً توسط خریداران بسیار دقت شود. در صورت اینکه شما بدانید برای مصرف خود چه بادام زمینی را نیاز دارید می توانید به راحتی بادام باکیفیت خود را از طریق سایت شرکت ما تهیه و خریداری نمایید و در غیر این صورت می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

خرید بادام زمینی چینی
خرید بادام زمینی چینی

انواع بادام زمینی خارجی موجود در کشور

بادام زمنیی های خارجی بسیاری در کشور ما موجود هستند که می توان به موارد زیر اشاره نمود که این بادام ها به صورت عمده در بازار های ایران خرید و فروش می شوند.

 1. بادام زمینی چینی
 2. بادام زمینی هندی
 3. بادام زمینی سودانی
 4. بادام زمینی عراقی
 5. بادام زمینی مصری
 6. بادام زمینی ازبکستانی
 7. بادام زمینی افغانی

خریدعمده انواع بادام زمینی خارجی

پیدا کردن بازار بادام زمینی های خارجی و همچنین تامین این بادام ها برای مصارف عمده قدری مشکل است زیرا شرکت های زیادی با قیمت های مختلف بادام زمینی های خارجی را در بازار عرضه می نمایند و تهیه یک بادام زمینی خوب از این شرکت ها سخت می شود. برای اینکه شما بتوانید بادام زمینی های خارجی را با قیمت های مناسب از بازار خریداری نمایید کافیست بدانید که قیمت محصول در بازار چگونه است و به دلیل نوسانات زیاد ارز در کشور تهیه یک لیست قیمت کلی نیز امکان پذیر نیست. اما ما با مشاوره رایگان و ارائه خدمات فروش اینترنتی انواع بادام زمینی می توانیم این اطلاعات را به سادگی در اختیار شما قرار دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر کافیست با ما در تماس باشید.

خرید بادام زمینی چینی
خرید بادام زمینی چینی

بادام زمینی چینی

یکی از بادام زمینی های بسیار معروفی که امروزه در بازار های ما در تمام صنایع نامی آشنا معرفی می شود بادام زمینی چینی می باشد. این بادام زمینی ویژگی هایی دارد و تفاوت های بسیاری نیز بادام زمینی های معروف داخلی نیز دارد‌‌. بادام زمینی های همچون بادام زمینی آستانه اشرفیه و بادام زمینی پارس آباد. به همین جهت مصارف بسیار متفاوتی نیز بین بادام زمینی چینی با بادام های داخلی تعریف می شود. ما در معرفی اجمالی از بادام چینی برخی از ویژگی های این محصول را برای مشتریان بازگو می نماییم تا بتوانند برای خرید مناسب آن تصمیم گیری بهتری داشته باشند.

 • داشتن روغن مناسب بادام زمینی

 • قیمت بسیار مناسب بادام زمینی های چینی

 • مقدار تولید بسیار مناسب برا مصارف بالا

 • رنگ مناسب بادام زمینی پوست کنده چینی برای استفاده در انواع شیرینی جات

تفاوت ها بادام زمینی چینی با بادام زمینی آستانه اشرفیه

اگر شما برای اولین بار می خواهید از بادام زمینی چینی برای تولید خود استفاده نمایید باید بدانید این بادام با بادام زمینی های معمول ایرانی بسیار متفاوت است و ابتدا آن را یک بار امتحان کنید تا از کیفیت محصول تولید شده خود اطمینان پیدا نمایید. با اینکه ما برخی از تفاوت های بادام زمینی را بازگو می نماییم اما با این حال پیشنهاد می کنیم برای استفاده در هر صنایع ایتدا این بادام را مورد استفاده و امتحان قرار دهید تا از کیفیت آن اطمینان پیدا کنید. برخی از تفاوت های بادام زمینی چینی با بادام زمینی ایرانی را در زیر می توانید پیدا کنید.

بعد قبل
اسلاید ۱ | بادام زمینی چینی دارای طعم بسیار ضعیفی می باشند
اسلاید ۲ | بادام زمینی چینی سایز درشت تری نسبت به بادام های ایرانی دارد
اسلاید ۳ | چربی بادام زمینی چینی بیشتر از بادام های ایرانی بوده
بعد قبل

خرید بادام زمینی چینی با قیمت مناسب

ما با عرضه و فروش انواع بادام زمینی ها همچون بادام زمینی چینی می توانیم نیاز بسیاری از مشتریان را به خرید بادام زمینی چینی برطرف سازیم. به دلیل عرضه مستقیم بادام زمینی چینی از سوی شرکت اسپارود به مشتریان عمده این محصول توانسته ایم این محصول را با قیمت بسیار مناسب به دست مشتریان برسانیم و رضایت بسیاری از این مشتریان را به این محصول بدست آوریم. برای اینکه شما هم به باشگاه مشتریان ما بپیوندید و با عرضه مستقیم انواع محصولات ما بیشتر آشنا شوید می توانید با مشاورین ما در تماس باشید. همچنین قیمت بادام زمینی های ایرانی و خارجی را می توانید به صورت تمام وقت از کارشناسان ما پرسیده و به صورت روزانه از این قیمت مطلع شوید.

خرید بادام زمینی چینی
خرید بادام زمینی چینی

موارد استفاده بادام زمینی چینی در کشور

اگر بخواهیم برخی از مشتریان بادام زمینی چینی را نام ببریم تا شما هم از موارد مصرف این محصول بیشتر اطلاع پیدا کنید می توانیم به موارد بسیاری اشاره کنیم اما همانطور که در بالا گفته شد به دلیل قیمت بسیار مناسب بادام زمینی چینی این محصول در بسیاری از محصولات پایین دستی مورد استفاده قرار می گیرد و به همین جهت مشتریان احتیاجی به شناسایی این موارد استفاده ندارند. کافیست به صورت نمونه از این محصول استفاده نمایید تا به راحتی در مورد کیفیت آن تصمیمی گیری نمایید. برخی از موارد استفاده بادام زمینی چینی شامل موارد زیر می شوند.

 • استفاده در صنایع تولید خلال بادام زمینی

 • استفاده در بسیاری از شیرینی جات

 • استفاده در تولید کره بادام زمینی

 • استفاده در برخی از آجیل و خشکبار ها

 

فروش عمده انواع بادام زمینی ایرانی و خارجی در شرکت اسپارود

شرکت اسپارود بنا دارد برای توسعه مصرف بادام زمینی و همچنین تولید این محصول در کشور با عرضه مستقیم انواع بادام زمینی های ایرانی و همچنین بادام زمینی های خارجی می توانیم نیاز بسیاری از صنایع را به این محصول برطرف سازیم. ما با فروش عمده بادام زمینی های با کیفیت و همچنین معرفی و مشاوره برای خرید بهتر بادام شما راه حل مناسبی برای تامین نیاز شما خواهیم بود. کافیست به صورت مستقیم با ما در تماس حاصل نمایید و به راحتی ایتدا از قیمت بادام زمینی مطلع شوید و به راحتی با خرید مناسب بادام زمینی مورد نظرتان بتوانید یفیت و قیمت محصول تولید شده خود را بهبود ببخشید. ما به صورت تمام وقت در کنار شما هستیم و شما می توانید از تجربیات ما استفاده نمایید.

مطلب پیشنهادی

خرید بادام زمینی چینی ارزان

با کاهش میزان موجودی بادام های باکیفیت داخلی کم کم بادام زمینی های خارجی در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *